home

Posłuchaj nagrania

Ptaki > Wróblowe > Drozd karaibski Turdus plumbeus

informacje

KUBA- język POLSKI

Kuba 03/19’- tekst wprowadzający – Koliber hawański
Galerie nowopowstałe ptaków:
1.Koliberek hawański(T,G). 2.Flaming karmazynowy(G). 3.Sóweczka kubańska(T,G). 4.Błyskotek modrogłowy. 5.Pilik czerwonodzioby(T,G). 6.Jaszczurkojad duży. 7.Płaskodziobek kubański(T,G). 8.Zapatak(G). 9.Amazonka kubańska.10.Drozd karaibski(G). 11.Syczek kreskowany. 12.Konura kubańska(G). 13.Czapla rdzawoszyja. 14.Kacyk kubański(G). 15.Strzyżyk kubański(T,G). 16.Dzięcioł krzywodzioby(G). 17.Mewa karaibska. 18.Oskomik zielony. 19.Złocik kubański(T,G). 20.Lelek kubański. 21.Błyskotek zielonogłowy. 22.Cyranka modroskrzydła(G). 23.Dzięciur antylski. 24.Gołąbeczek malutki. 25.Pustułka amerykańska(G). 26.Lasówka kasztanowogłowa. 27.Lasówka czarnowąsa. 28.Lasówka obrożna. 29.Lasówka granatowa. 30.Lasówka szkarłatna. 31.Lasówka złotogłowa(G). 32. Lasówka rdzawolica. 33.Wilgowron czarny(T,G). 34.Sieweczka krzykliwa. 35.Wrona kubańska(G). 36.Epoletnik brązowoskrzydły(G). 37.Wireonek białooki(G). 38.Piwik karaibski. 39.Platynka szarogłowa. 40.Platynka żółtogłowa. 41.Błyskotek szaroczelny(G). 42.Starzyk granatowy. 43.Wireonek kubański. 44.Wrona haitańska(G). 45.Wireonek wąsaty(G). 46.Tyran zmiennosterny. 47.Czerniczka. 48. Drzewica karaibska. 49.Bekaśnica. 50.Pelikan dzioborogi. 51.Rybitwa królewska. 52.Cytrynka czarnolica. 53.Brodziec piegowaty(G). 54.Brodziec żółtonogi. 55.Gilówka czarna. 56.Przedrzeźniacz ciemny. 57.Przedrzeźniacz północny(G). 58.Czarnostrzab brunatny(G). 59.Tyran szary. 60.Rybaczek popielaty. 61.Muchołap szary. 62.Krogulec kubański. 63.Pstroszka. 64. Wężówka amerykańska. 65.Szlamiec krótkodzioby.
Galerie nowopowstałe gadów:
1.Anolis kubański. 2.Anolis brązowy. 3.Anolis zielony.
Zmiany w galeriach ptaków:
1.Perkoz grubodzioby(T). 2.Sępnik różowogłowy(T). 3.Gołąbek cynamonowy. 4.Kubanik większy. 5.Kleszczojad gładkodzioby. 6.Kamusznik.7.Wojak obrożny.8.Czapla trójbarwna. 9.Czapla zielona.10.Rybołów(T). 11.Sułtanka amerykańska. 12.Szczudłak białobrewy(G). 13.Gołębiak białoskrzydły(G). 14.Gołębiak karoliński. 15.Lasówka nadwodna. 16.Ibis biały. 17.Płaskonos.18.Piaskowiec. 19.Błotowiec.20.Siewnica.

Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus
Turdus plumbeus